Konto bankowe Parafii:

• 08-110 Wołyńce

• Tel. (25) 6435291

www.rozaniecdogranic.pl

Uwaga, uwaga! Mamy niezwykle radosną informację! Będzie Różaniec do Granic 2!Różaniec do granic Nieba.Kiedy? od 01 do 08 listopada tego roku.Gdzie? Wszędzie, w całej Polsce i na świecie!Dlaczego? Musimy znowu chwycić za różańce i z całych sił wołać do Boga Ojca o zmiłowanie. Chcemy podjąć pokutę za nasze grzechy i wołać do Nieba o wybaczenie. Chcemy stanąć w obronie życia.Kto? Absolutnie wszyscy; koniec z podziałami, koniec z lękiem, koniec z niewiarą. Wszyscy połączmy się w wspólnej modlitwie, całą nadzieję pokładając w Bogu Ojcu Jedynym.Jak? Czasu jest mało, sytuacja trudna, twoja pomoc jest konieczna. Zapraszaj, wołaj, ogłaszaj, módl się, walcz, organizuj.Więcej informacji już wkrótce na stronie www.rozaniecdogranic.pl oraz na profilu facebookowym.Maryjo Królowo Polski módl się za nami!

01 listopada 2020
Różaniec Do Granic Nieba

do strony głównej

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.