Konto bankowe Parafii:

• Bursztynowa 1

• 08-110 Wołyńce

• Tel. (25) 6435291

• W imieniu Rodziny śp. ks. Janusza Stefaniuka i własnym, jako proboszcza parafii, serdecznie dziękuję Parafianom i Gościom, za udział w uroczystościach pogrzebowych, modlitwę oraz słowa wsparcia wyrażone wobec Najbliższych. Wasza obecność była wyrazem wdzięczności Zmarłemu Ks. Proboszczowi za całe Jego kapłańskie życie, w tym, za dziewięć lat pięknej i twórczej pracy w naszej parafii.

Chociaż oczy pełne łez, to cieszymy się, że Ks. Janusz chciał pozostać wśród nas, wskazując w testamencie miejsce swego doczesnego spoczynku. Jego grób zawsze będzie dla nas wspomnieniem Żywej Osoby, przypomnieniem dzieła, którego dokonał, zachętą do modlitwy i wezwaniem do refleksji nad naszym życiem.

Wraz z Rodziną śp. ks. Janusza dziękuję za pomoc w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowych. Trudno byłoby wymienić wszystkie osoby. Wiem, że robiliście to z wdzięczności wobec śp. ks. Janusza. W tym miejscu wyróżnię tylko jedną instytucję - Policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy czuwali nad bezpiecznym przejściem konduktu żałobnego.

Jako proboszcz, dziękuję moim Parafianom za wszystkie, oddolne, spontaniczne działania, wypływające z potrzeby Waszych serc, aby godnie pożegnać Kapłana, który całego siebie oddał naszej wspólnocie parafialnej.

Trwamy na modlitwie w intencji śp. ks. Janusza Stefaniuka. Niech Jezus, któremu ksiądz  Janusz służył całe życie, wprowadzi Go do chwały nieba.

Pożegnanie ks. Janusza

31 grudnia 2019