PARAFIA ŚW. JÓZEFA ROBOTNIKA W WOŁYŃCACH, DIECEZJA SIEDLECKA, DEKANAT DOMANICKI, ULICA BURSZTYNOWA 1, 08-110 SIEDLCE, WOJ. MAZOWIECKIE

parafia.www@wp.pl

 25 643 52 91

31 grudnia 2019

Pożegnanie ks. Janusza

 • W imieniu Rodziny śp. ks. Janusza Stefaniuka i własnym, jako proboszcza parafii, serdecznie dziękuję Parafianom i Gościom, za udział w uroczystościach pogrzebowych, modlitwę oraz słowa wsparcia wyrażone wobec Najbliższych. Wasza obecność była wyrazem wdzięczności Zmarłemu Ks. Proboszczowi za całe Jego kapłańskie życie, w tym, za dziewięć lat pięknej i twórczej pracy w naszej parafii.

  Chociaż oczy pełne łez, to cieszymy się, że Ks. Janusz chciał pozostać wśród nas, wskazując w testamencie miejsce swego doczesnego spoczynku. Jego grób zawsze będzie dla nas wspomnieniem Żywej Osoby, przypomnieniem dzieła, którego dokonał, zachętą do modlitwy i wezwaniem do refleksji nad naszym życiem.

  Wraz z Rodziną śp. ks. Janusza dziękuję za pomoc w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowych. Trudno byłoby wymienić wszystkie osoby. Wiem, że robiliście to z wdzięczności wobec śp. ks. Janusza. W tym miejscu wyróżnię tylko jedną instytucję - Policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy czuwali nad bezpiecznym przejściem konduktu żałobnego.

  Jako proboszcz, dziękuję moim Parafianom za wszystkie, oddolne, spontaniczne działania, wypływające z potrzeby Waszych serc, aby godnie pożegnać Kapłana, który całego siebie oddał naszej wspólnocie parafialnej.

  Trwamy na modlitwie w intencji śp. ks. Janusza Stefaniuka. Niech Jezus, któremu ksiądz  Janusz służył całe życie, wprowadzi Go do chwały nieba.

  ks. Jacek Mucha, proboszcz

 

PARAFIA ŚW. JÓZEFA ROBOTNIKA W WOŁYŃCACH, DIECEZJA SIEDLECKA, DEKANAT DOMANICKI, ULICA BURSZTYOWA 1, 08-110 SIEDLCE, WOJ. MAZOWIECKIE

 

MSZE ŚWIĘTE W PARAFII WOŁYŃCE

 

Niedziela:  8.30, 11.00, 17.00

Dni powszednie: godzina -  18.00

Środa i sobota godz. 6.00 Msza św. roratnia

Adoracja Najświętszego Sakramentu -

druga niedziela miesiąca 15.00 - 17.00

 

SAKRAMENT SPOWIEDZI ŚW. W PARAFII WOŁYŃCE

 

Przed każdą Mszą św.

 

DANE KONTAKTOWE PARAFII WOŁYŃCE

 

Parafia p.w. św. Józefa Robotnika w Wołyńcach

Diecezja Siedlecka, Dekanat Domanicki

Bursztynowa 1, 08-110 Wołyńce

Tel. 25 6435291

Administrator strony: Małgorzata Ewa Szczepańska

parafia.www@wp.pl

Konto bankowe Parafii Wołyńce

23 2030 0045 1170 0000 0290 8340

Dzień modlitw o pokój na Ukrainie - Wołyńce