28 maja 2022

• OGŁOSZENIA PARAFIALNE i INTENCJE MSZY ŚW.

Wniebowstąpienie Pańskie  -  29 maja 2022

W czerwcu nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie po Mszach św., w niedziele po Mszy św. o godz. 8.30.

Z powodu wizyty duszpasterskiej w pierwszy czwartek i sobotę miesiąca nie ma Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 tylko prywatny różaniec o godz. 17.30, a nabożeństwa zostaną odprawione po Mszach św.

pierwszy piątek miesiąca bez zmian, adoracja od godz. 16.00, spowiedź, Msza św. godz. 18.00, nabożeństwo.

Odwiedziny chorych w piątek od godz. 10.00.

W sobotę o 19.00 w kościele spotkanie kandydatów do grona ministrantów. Dziewczęta, które chcą śpiewać w scholi mogą zgłaszać się do p. Barbary.

W następną niedzielę wypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny, a tym samym kończy się możliwość wypełnienia przykazania kościelnego: "komunię świętą w okresie wielkanocnym przyjmować". Jeżeli ktoś nie był jeszcze u spowiedzi wielkanocnej, to ma tylko tydzień na wypełnienie tego obowiązku.

Za tydzień będziemy gościć przedstawicieli Katolickiego Radia Podlasie. Taca przeznaczona na utrzymanie naszej diecezjalnej rozgłośni.

W następną niedzielę o 15.30 poświęcenie pól w Wołyńcach Kolonii zakończone Mszą św. w kościele o godz. 17.00.

Program wizyty duszpasterskiej:

• 30 V poniedziałek - od. 15.00 Siedlce-Sekuła ul. Malinowa (rozpoczęcie od strony Siedlec)
  • 31 V wtorek - od. 15.00 Siedlce-Sekuła ul. Domanicka (rozpoczęcie od strony Siedlec), ul. Dzieci Zamojszczyzny i dalej ul. Domanicka w kierunku mostu
  • 1 VI środa - od. 15.00 Wołyńce Kolonia - tzw. Wróblówka i Choiny czyli ul. Słoneczna, ul. Dębowa, ul. Jaśminowa, ul. Spacerowa (od. ul. Dębowej do Teodorowa), ul. Kalinowa, ul. Kwiatowa
  • 2 VI czwartek - od. 15.00 Wołyńce ul. Platynowa i Wołyńce Kolonia ul. Spacerowa do ul. Dębowej (z przerwą na Mszę św. w godz. 18.00-19.00)
  • 3 VI piątek - nie ma wizyty
  • 4 VI sobota - od 9.00 Wołyńce Kolonia ul. Dworska (obie strony od Wołyniec do końca)
  • 6 VI poniedziałek - od. 15.00 Wołyńce cała ul. Rubinowa rozpoczęcie od strony Domanic i ul. Perłowa.

Ofiary zbierane w tym roku w czasie wizyty duszpasterskiej są przeznaczone na docieplenie kościoła.

W kruchcie świątyni są wywieszone zdjęcia z termopomiarów naszego kościoła dokonanych pod koniec grudnia 2021. Wyraźnie widać na nich liczne strefy przemarzania. Największe ubytki ciepła są przez zewnętrzne stare okna o stalowych ramach i pojedynczych szybach. W zależności od zebranych środków spróbujemy wymienić dwa najsłabsze okna: w prezbiterium i nad chórem.

Bóg zapłać p. Waldemarowi Długoszowi za zrobienie i montaż poręczy w kaplicy MB Patronki Dobrej Śmierci i przy schodach na zapleczu kościoła oraz p. Markowi Zającowi za prace stolarskie w świątyni.

INTENCJE MSZY ŚW.

30 maja - 5 czerwca 2022

PONIEDZIAŁEK   30 maja 2022

18.00 + Kazimierę i Franciszka Wolskich, Genowefę i Jana Cisak, Zofię Rybicką, Jana Kokoszkiewicza, wszystkich zmarłych z rodziny Wolskich, Cisaków, Mazurów, Wierzejskich, ks. Janusza Stefaniuka

19.00 + Zbigniewa Kujawowicza (30dz.)

WTOREK   31 maja 2021

18.00  + Stanisława Urbana (27), Marię, Barbarę, Justynę, Zdzisława, Karola, Arkadiusza i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

ŚRODA  1 czerwca 2021

7.00  of. Marlena Harasim