27 czerwca 2021

• OGŁOSZENIA PARAFIALNE i INTENCJE MSZY św.

13 Niedziela Zwykła - 27 czerwca 2021

Powoli kończymy wizytę duszpasterską. Rodziny, które były nieobecne w czasie wyznaczonym dla danej miejscowości mogą umówić się indywidualnie. Proszę o kontakt w zakrystii lub telefonicznie. Za tydzień podzielę się z Parafianami moimi „kolędowymi” spostrzeżeniami.

Rozpoczął się czas wakacji szkolnych i urlopów. Przy tej okazji przypominamy, że nasz strój w kościele, nawet w bardzo upalne dni, powinien być godny, podkreślający szacunek dla świętego miejsca. Kategorycznie zabrania się przychodzenia do kościoła w szortach, koszulkach i bluzkach z odkrytymi ramionami.

We wtorek wypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 18.00. Ofiary składane tego dnia na tacę przeznaczone będą na tzw. „Świętopietrze”, czyli na utrzymanie rzymskich bazylik.

W środę kończymy miesiąc czerwiec – miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Bardzo dziękujemy tym, którzy uczestniczyli w tym nabożeństwie.

W Pierwszy Czwartek i Pierwszą Sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz 17.00, w Pierwszy Piątek od godz. 16.00. Zapraszam do spowiedzi w czasie adoracji, a nie na kilka minut przed Msza św., gdy już czas na nabożeństwo.

W piątek 2-go lipca w Kodniu Diecezjalny Dzień Chorego. Centralna Msza św. o godz. 12.00.

W naszej parafii odwiedziny chorych w piątek od. godz. 10.00. Proszę chętnych zgłaszać w zakrystii lub telefonicznie.

Za tydzień po Mszy św. o godz. 8.30 nabożeństwo i procesja z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca.

Bóg zapłać za ofiary składane na remont świątyni: 500 zł Tadeusz Nasiłowski -Trak Bud Produkcja Pokryć Dachowych Paprotnia (Rachunek bankowy: Parafia św. Józefa Robotnika, Wołyńce 58, 08-110 Siedlce nr rachunku 23 2030 0045 1170 0000 0290 8340).

Dzieciom, młodzieży i urlopowiczom życzymy udanego wypoczynku.

INTENCJE MSZY ŚW.  - 28 czerwca - 4 lipca 2021

PONIEDZIAŁEK 28 czerwca 2021

18.0 Dz-bł w 8 r. ur. Filipa z prośbą o Boże błog., wszelkie łaski oraz opiekę MB dla Filipa, siostry Julii oraz rodziców

P.P.  + Michalinę Głuchowską (Msza gregoriańska)