07 sierpnia 2022

• OGŁOSZENIA PARAFIALNE i INTENCJE MSZY ŚW.

19 Niedziela Zwykła 7 sierpnia 2022

Dziś o 16.00 grupa Matki w modlitwie  zaprasza na modlitwę w intencji dzieci.

We wtorek gościliśmy w naszej parafii uczestników Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę. Wraz z osobami odprowadzającymi przyszło około  800 osób. Bóg zapłać Wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu śniadania dla pielgrzymów; za przyniesione kanapki, ciasta, warzywa, owoce i wszelkie inne dary. Niektórzy pracowali w dużych grupach, jak Kołom Gospodyń z Rakowca, inni wspólnie w umówionych rodzinach, niektórzy wg planu, jak mieszkańcy Teodorowa, gdzie już na kolejne lata wyznaczono kolejkę rodzin, pozostali spontanicznie. Efekt był imponujący, co zauważyli i za co dziękują pielgrzymi i kierownictwo pielgrzymki. Dziękujemy sieci sklepów TOPAZ za podarowanie jabłek i wody butelkowanej. Na stronie parafialnej i Facebooku oraz na stronie diecezjalnej telewizji internetowej Faro.tv można zobaczyć relację z pobytu pielgrzymów w naszej parafii. Przy tej okazji serdecznie dziękuję Państwu Małgorzacie i Krzysztofowi Szczepańskim za wieloletnią, bezinteresowną obsługę medialną naszej parafii. Dzięki Ich poświęceniu nasza parafia jest coraz bardziej znana. Ostatnie relacje miały ponad tysiąc odsłon.

W ramach Duchowej Pielgrzymki na Jasną Górę w naszej parafii codziennie we Mszach wieczorowych o godz. 20.00 i nabożeństwach maryjnych uczestniczy około 100 osób. Zapraszam do udziału kolejne osoby, nawet na jeden dzień. Modlimy się w intencji naszych rodzin. Spotkania kończą się o godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim.

W sobotę 13 sierpnia Dzień Fatimski, a w naszej parafii 5 rocznica koronacji figury MB Fatimskiej. Po Mszy św. odprawianej o godz. 20.00 różaniec fatimski. Na ostatni dziesiątek wyjdziemy na zewnątrz kościoła. Proszę przynieść lampiony.

Za tydzień Adoracja Najświętszego Sakramentu, którą o godz, 15.00 rozpoczyna Apostolat Złotej Róży modlitwą w intencji kapłanów.

Bóg zapłać Pani Katarzynie Żukowskiej za piękne i oryginalne kompozycje kwiatowe, a w tym tygodniu dodatkowo dziękujemy anonimowym ofiarodawcom za ufundowanie kwiatów.

Wszystkim Parafinom i Gościom życzę, aby każdego dnia doświadczali matczynej opiekę Maryi.

INTENCJE MSZY ŚW. 8 - 14 sierpnia 2022

PONIEDZIAŁEK   8 sierpnia 2022

19.00  + Henryka Wyrębka (30dz.)

20.00  + Wiesława Czarnockiego, Irenę, Aleksandra, Witolda Kordys, Wiktora Redesa

WTOREK   9 sierpnia 2022

20.00  + Bogusławę Jastrzębską  of. siostra Grażyna z rodziną

ŚRODA  10 sierpnia 2022