W środę wspomnienie św. Kazimierza Królewicza patrona Ks. Biskupa. Polecajmy Dostojnego Solenizanta w naszych modlitwach.

We czwartek po Mszy wieczorowej zapraszam na spotkanie biblijne.

W I czwartek miesiąca o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec w intencji kapłanów i o nowe powołania, Nabożeństwo wotywne i Msza św.

W I piątek miesiąca od 10.00 odwiedziny chorych. Można zgłaszać kolejne osoby. Od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia, możliwość spowiedzi, o 17.10 Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Nabożeństwo wynagradzające, o 17.30 Droga Krzyżowa i Msza św.

W I sobotę miesiąca o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec, Nabożeństwo wynagradzające za pięć boleści zadanych Niepokalanemu Sercu NMP i Msza św.

W sobotę o 10.00 zbiórka ministrantów. Zapraszamy nowych chłopców, którzy chcą służyć Panu Bogu przy ołtarzu.

Za tydzień o 15.00 Apostolat Złotej Róży zaprasza na modlitwy w intencji kapłanów.

14 marca w parafii Gończyce odbędzie się Diecezjalny Kongres Kół Żywego Różańca. W programie min. konferencja ks. Krzysztofa Czapli z Narodowego Sanktuarium MB Fatimskiej w Zakopanem, świadectwa osób świeckich, jak żyć wiarą w naszej trudnej codzienności, modlitwa różańcowa, Eucharystia, wspólna agapa. Chcemy zorganizować wyjazd z naszej parafii. Zapisy w zakrystii do następnej niedzieli.

Za tydzień będą zbierane ofiary do puszek na misyjne dzieło Ad Gentes.

W imieniu Kacpra Boruty i jego rodziców dziękuję  za ofiary złożone w Środę Popielcową do puszek.

Bóg zapłać Panu Krzysztofowi za odnowienie stolików w sali spotkań, za ich pomalowanie i wymianę blatów.

Wczoraj zmarła śp. Wiesława Wołosiak z Wołyniec Kolonii. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 10.00. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Wszystkim osobom, które w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń życzę Bożego błogosławieństwa.

01 marca 2020

Wołyńce 58, Siedlce 08-110