W piątek zakończyłem wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii. Dziękuję za serdeczną atmosferę, za wszelakie przejawy życzliwości, za wiele rozmów na tematy rodzinne i parafialne. Dziękuję za zrozumienie wyzwania remontowego, jakie przed nami stoi i za złożone na ten cel ofiary.

We wtorek wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Zawierzajmy Bogu za przyczyną Matki Bożej z Lourdes wszystkich chorych, a szczególnie chorych z naszych rodzin i parafian. Po Mszy św. o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja z modlitwą za chorych. Udzielania sakramentu namaszczenia chorych osobom starszym i chorym, którzy mogą przybyć do świątyni odbędzie się w czasie rekolekcji wielkopostnych.

Zapraszam na spotkanie biblijne po Mszy 0 17.30.

W piątek Święto Cyryla i Metodego, patronów Europy.

Uczniom życzę udanych ferii, a kandydatów do bierzmowania zapraszam na „korepetycje” z katechizmu. Kto chce z proboszczem powtórzyć najważniejsze zagadnienia z katechizmu może przyjść ma spotkanie do kaplicy dolnej we wtorek i czwartek w godz. 15.00-17.00.

Na spotkaniu rodziców dzieci klas I ustaliliśmy, że I Komunia św. w roku 2022 odbędzie się tak, jak w tym roku, czyli w trzecią niedzielę maja. W związku z powyższym proponuję wprowadzić w naszej parafii stały termin I Komunii św. i będzie to trzecia niedziela maja.

Dziękuję mieszkańcom Teodorowa za rozebranie dekoracji świątecznych.

Zmarł śp. Zdzisław Szeląg z Teodorowa. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek….

Naszemu organiście, Panu Jackowi Kameckiemu, który w poniedziałek obchodzi imieniny oraz wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, a także zakochanym (!) życzę Bożego błogosławieństwa.

09 lutego 2020

Bursztynowa 1, Wołyńce 08-110