W piątek zakończyłem wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii. Dziękuję za serdeczną atmosferę, za wszelakie przejawy życzliwości, za wiele rozmów na tematy rodzinne i parafialne. Dziękuję za zrozumienie wyzwania remontowego, jakie przed nami stoi i za złożone na ten cel ofiary.
 
We wtorek wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Zawierzajmy Bogu za przyczyną Matki Bożej z Lourdes wszystkich chorych, a szczególnie chorych z naszych rodzin i parafian. Po Mszy św. o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja z modlitwą za chorych. Udzielania sakramentu namaszczenia chorych osobom starszym i chorym, którzy mogą przybyć do świątyni odbędzie się w czasie rekolekcji wielkopostnych.
 
Zapraszam na spotkanie biblijne po Mszy 0 17.30.
 
W piątek Święto Cyryla i Metodego, patronów Europy.
 
Uczniom życzę udanych ferii, a kandydatów do bierzmowania zapraszam na „korepetycje” z katechizmu. Kto chce z proboszczem powtórzyć najważniejsze zagadnienia z katechizmu może przyjść ma spotkanie do kaplicy dolnej we wtorek i czwartek w godz. 15.00-17.00.
 
Na spotkaniu rodziców dzieci klas I ustaliliśmy, że I Komunia św. w roku 2022 odbędzie się tak, jak w tym roku, czyli w trzecią niedzielę maja. W związku z powyższym proponuję wprowadzić w naszej parafii stały termin I Komunii św. i będzie to trzecia niedziela maja.
 
Dziękuję mieszkańcom Teodorowa za rozebranie dekoracji świątecznych.
 
Zmarł śp. Zdzisław Szeląg z Teodorowa. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek….
 
Naszemu organiście, Panu Jackowi Kameckiemu, który w poniedziałek obchodzi imieniny oraz wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, a także zakochanym (!) życzę Bożego błogosławieństwa.
 
ks. Jacek Mucha, proboszcz

 

Ogłoszenia parafialne

09 lutego 2020

 RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA

ŚW. JÓZEFA ROBOTNIKA

W WOŁYŃCACH

KATOLIK

OPOKA

EKAI

BIBLIA

VATICANnews

GOŚĆ NIEDZIELNY


DIECEZJA

CZYTANIA NA DZIŚ

https://pacjent.gov.pl/koronawirus-informacje

KORONAWIRUS

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

mail: xjmucha@wp.pl

 

tel. 25 6435291

Bursztynowa 1, Wołyńce 08-110

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO

23 2030 0045 1170 0000 0290 8340

 

 

 

MSZE ŚWIĘTE 

niedziela: godz. 8.30, 11.00, 17.00

dni powszednie - czas letni - 18.00;

czas zimowy - 17.30

KANCELARIA

czynna codziennie po Mszy św. wieczorowej

w ważnych sprawach o każdej porze