Wielki Post to czas bardziej intensywnej modlitwy. Zachęcam do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Droga Krzyżowa w piątki o 17.30 i Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św. o godz. 8.30.

Tylko do dziś trwają zapisy na Diecezjalny Kongres Kół Żywego Różańca, który odbędzie się 14 marca w parafii Gończyce.

We czwartek po Mszy wieczorowej zapraszam na spotkanie biblijne.

W piątek po Mszy wieczorowej ok. 18.30 zbiórka ministrantów. W tym tygodniu zgłosiło się trzech kandydatów. Zapraszamy kolejnych chłopców, którzy chcą służyć Panu Bogu przy ołtarzu.

W związku ze spowiedzią rekolekcyjną w parafii Żeliszew Msza św. w sobotę o godz. 8.00.

Informacja dla kandydatów do bierzmowania

- we czwartek o godz. 15.30 w kościele egzamin przed komisją kurialną; przynosimy indeksy, w których jest podpis i pieczątka proboszcza, dopuszczające do egzaminu

• w piątek o godz. 17.30 Droga Krzyżowa, Msza św. i rozpoczęcie nowenny przed wylaniem Ducha Świętego w sakramencie bierzmowania
  • w sobotę nowenna po Mszy św. o godz. 8.00
  •  w niedzielę po Mszy św. o 17.00 trzeci dzień nowenny i próba przed uroczystością, będziemy wyznaczali miejsca

W związku z obecnością Ks. Biskupa w naszej parafii proszę o kontakt osoby, które mają zarezerwowane Msze św. w niedzielę 22 marca o godz. 8.30 i 11.00.

W sobotę o godz. 9.00 będziemy sprzątać otoczenie cmentarza. Przecinka drzew na działce sąsiadującej z cmentarzem od strony Rakowca odsłoniła przykry widok, a mianowicie śmieci wyrzucane z cmentarza przez parkan. Proszę Panów Radnych o pomoc w wyznaczeniu 2-3 osób z każdej miejscowości. Worki na śmieci będą przygotowane.

Wszystkim Paniom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

08 marca 2020

Wołyńce 58, Siedlce 08-110