Parafia w mediach

23 2030 0045 1170 0000 0290 8340

Nr konta parafii

parafiawolynce@wp.pl

Tel. (25) 6435291

Bursztynowa 1

08-110 Wołyńce

Kontakt

 • W imieniu Rodziny śp. ks. Janusza Stefaniuka i własnym, jako proboszcza parafii, serdecznie dziękuję Parafianom i Gościom, za udział w uroczystościach pogrzebowych, modlitwę oraz słowa wsparcia wyrażone wobec Najbliższych. Wasza obecność była wyrazem wdzięczności Zmarłemu Ks. Proboszczowi za całe Jego kapłańskie życie, w tym, za dziewięć lat pięknej i twórczej pracy w naszej parafii.

  Chociaż oczy pełne łez, to cieszymy się, że Ks. Janusz chciał pozostać wśród nas, wskazując w testamencie miejsce swego doczesnego spoczynku. Jego grób zawsze będzie dla nas wspomnieniem Żywej Osoby, przypomnieniem dzieła, którego dokonał, zachętą do modlitwy i wezwaniem do refleksji nad naszym życiem.

  Wraz z Rodziną śp. ks. Janusza dziękuję za pomoc w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowych. Trudno byłoby wymienić wszystkie osoby. Wiem, że robiliście to z wdzięczności wobec śp. ks. Janusza. W tym miejscu wyróżnię tylko jedną instytucję - Policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy czuwali nad bezpiecznym przejściem konduktu żałobnego.

  Jako proboszcz, dziękuję moim Parafianom za wszystkie, oddolne, spontaniczne działania, wypływające z potrzeby Waszych serc, aby godnie pożegnać Kapłana, który całego siebie oddał naszej wspólnocie parafialnej.

  Trwamy na modlitwie w intencji śp. ks. Janusza Stefaniuka. Niech Jezus, któremu ksiądz  Janusz służył całe życie, wprowadzi Go do chwały nieba.

  ks. Jacek Mucha, proboszcz

 

Pożegnanie ks. Janusza

31 December 2019

Nasza 

Parafia

 25 643 52 91

Bursztynowa 1, 08-110 Wołyńce

parafiawolynce@wp.pl