W imieniu Rodziny śp. ks. Janusza i własnym, jako proboszcza parafii, serdecznie dziękuję Parafianom i Gościom, za udział w uroczystościach pogrzebowych, modlitwę oraz słowa wsparcia wyrażone wobec Najbliższych. Wasza obecność była wyrazem wdzięczności Zmarłemu Ks. Proboszczowi za całe Jego kapłańskie życie, w tym, za dziewięć lat pięknej i twórczej pracy w naszej parafii.

Chociaż oczy pełne łez, to cieszymy się, że Ks. Janusz chciał pozostać wśród nas, wskazując w testamencie miejsce swego doczesnego spoczynku. Jego grób zawsze będzie dla nas wspomnieniem Żywej Osoby, przypomnieniem dzieła, którego dokonał, zachętą do modlitwy i wezwaniem do refleksji nad naszym życiem.

Wraz z Rodziną śp. ks. Janusza dziękuję za pomoc w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowych. Trudno byłoby wymienić wszystkie osoby. Wiem, że robiliście to z wdzięczności wobec śp. ks. Janusza. W tym miejscu wyróżnię tylko jedną instytucję - Policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy czuwali nad bezpiecznym przejściem konduktu żałobnego.

Jako proboszcz, dziękuję moim Parafianom za wszystkie, oddolne, spontaniczne działania, wypływające z potrzeby Waszych serc, aby godnie pożegnać Kapłana, który całego siebie oddał naszej wspólnocie parafialnej.

Trwamy na modlitwie w intencji śp. ks. Janusza Stefaniuka. Niech Jezus, któremu ksiądz  Janusz służył całe życie, wprowadzi Go do chwały nieba.

ks. Jacek Mucha, proboszcz

 

Pożegnanie ks. Janusza Stefaniuka

31 grudnia 2019

 RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA

ŚW. JÓZEFA ROBOTNIKA

W WOŁYŃCACH

KATOLIK

OPOKA

EKAI

BIBLIA

VATICANnews

GOŚĆ NIEDZIELNY


DIECEZJA

CZYTANIA NA DZIŚ

https://pacjent.gov.pl/koronawirus-informacje

KORONAWIRUS

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

mail: xjmucha@wp.pl

 

tel. 25 6435291

Wołyńce 58, Siedlce 08-110

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO

23 2030 0045 1170 0000 0290 8340

 

 

 

MSZE ŚWIĘTE 

niedziela: godz. 8.30, 11.00, 17.00

dni powszednie - czas letni - 18.00;

czas zimowy - 17.30

KANCELARIA

czynna codziennie po Mszy św. wieczorowej

w ważnych sprawach o każdej porze