V Niedziela Wielkanocna
Dziękuję wszystkim Parafianom za stosowanie zaleceń władzy państwowej i kościelnej związanych z zagrożeniem epidemiologicznym.

Aby optymalnie rozmieścić 40 osób w świątyni proszę zajmować miejsca zaznaczone zielonymi naklejkami. Jeśli wszystkie miejsca będą zajęte proszę wziąć krzesła z przedsionka i uczestniczyć we Mszy św. na zewnątrz kościoła.
Osoby, które w niedzielę nie mogą uczestniczyć w Eucharystii z powodu ograniczenia liczby uczestników uroczystości kościelnych zachęcam, aby przychodzili na Mszę św. w dzień powszedni.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdą niedzielę w godz, 12.00 - 17.00. Dziś o 15.00 modlitwa Apostolatu Złotej Róży w intencji kapłanów, o 16.00 spotkanie modlitewne grupy Matki w modlitwie.

W środę, 13 maja pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.30 różaniec fatimski w świątyni połączony z nabożeństwem majowym, następnie Msza św.

W czwartek, 14 maja, w liturgii czcimy Świętego Macieja Apostoła, wybranego do grona Dwunastu w miejsce Judasza.
Jeśli rządowy zakaz organizowania zgromadzeń będzie utrzymany do końca czerwca, to w tym roku nie będzie poświęcenia pól w dotychczasowej formie. Każdego dnia oktawy Uroczystości Bożego Ciała będziemy sprawować Mszę św. w intencji poszczególnych miejscowości prosząc o Boże błog. dla pracujących na roli i dla wszystkich mieszkańców.

I KLO w Siedlcach zaprasza na Internetowy Dzień Otwarty. Szczegóły na plakacie i ulotkach wyłożonych na stoliku oraz stronie internetowej szkoły.

Bóg zapłać Krystynie Szklarz, Waldemarowi Długoszowi i Zbigniewowi Grochowskiemu za przygotowanie terenu i zasiew trawy wzdłuż nowego parkingu.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz parafii, składane na tacę i przekazywane bezpośrednio. W ostatnim tygodniu wpłynęły następujące ofiary: 2x100zł i 2x50zł, Dane rachunku bankowego: Parafia św. Józefa Robotnika, Wołyńce 58, 08-110 Siedlce nr rachunku 23 2030 0045 1170 0000 0290 8340 (także na naszej stronie parafialnej).

Niech Dobry Bóg otacza wszystkich Parafian swym błogosławieństwem, a Maryja, nasza Matka niech oręduje za nami.

10 maja 2020

Bursztynowa 1, Wołyńce 08-110