W związku z wprowadzonym w Polsce stanem epidemii nadal pozostają odwołane wszystkie spotkania formacyjne oraz nabożeństwa.

Msze św. odprawiane są według stałego porządku (patrz poniżej), ale może brać w nich udział maksymalnie 50 osób. Pierwszeństwo mają osoby, które zamówiły na dany dzień intencje mszalne. W pogrzebach bierze udział tylko najbliższa rodzina.

Codziennie w dni powszednie w godz. 9.00-17.30 i w niedziele w godz. 12.00-17.00 trwa Adoracja Najświętszego Sakramentu, którą kończy śpiew Suplikacji i błogosławieństwo zebranych w świątyni i przed kościołem całej Parafii. Każdego dnia kościół jest otwarty na osobistą modlitwę.

W tym roku najprawdopodobniej nie będzie wspólnych rekolekcji, dlatego już teraz pomyślmy o odbyciu spowiedzi i nie czekajmy z nią na ostatnie dni przed świętami.

Spowiadam codziennie w godz. 17.00-17.30.

Każdego dnia o godz. 20.30 księża odmawiają w kościołach różaniec w intencji ofiar koronawirusa, osób niosących pomoc chorym i o ustanie epidemii. Zachęcam do wspólnej modlitwy; łączmy się duchowo z ks. proboszczem i całą Polską.

W środę, 25 marca, w uroczystość Zwiastowania NMP Msza św. o godz. 17.30. Jest to Dzień Świętości Życia, w którym podejmujemy Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

30 marca mijają cztery miesiące od śmierci śp. ks. Janusza Stefaniuka. Z tej racji w niedzielę 29 marca o godz. 11.00 - z udziałem najbliższej Rodziny - będzie sprawowana Msza św. w intencji zmarłego Ks. Proboszcza. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wieloletnim Duszpasterzu naszej parafii.

W przyszłą niedzielę, 29 marca, zmiana czasu.

Na ten trudny czas życzę wszystkim Parafianom pokoju serca, łaski zdrowia i otwartości na bliźniego.
Z modlitwą i pozdrowieniem

21 marca 2020