W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego zmianie ulegają zasady sprawowania posługi duszpasterskiej w naszej parafii (plik poniżej).

Ksiądz Biskup odwołał zaplanowaną na następną niedzielę wizytację kanoniczną naszej parafii i sprawowanie sakramentu bierzmowania.

W czwartek uroczystość św. Józefa Oblubieńca. Polecajmy opiekunowi Syna Bożego troskę o naszą parafię. W tym dniu o 17.30 będzie sprawowana Msza św. w intencji śp. ks Janusza Stefaniuka of. przez KŻR MB Nieustającej Pomocy z Wołyniec (przeniesiona z 20 marca). Pozostając w duchowej łączności, módlmy się w rodzinnych o dar Nieba dla zmarłego Księdza Proboszcza.

Zachęcam do rodzinnego odprawiania nabożeństw pasyjnych: Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.

Bóg zapłać Radnym parafialnym i wszystkim osobom, które posprzątały otoczenia cmentarza.

Życzę wszystkim Parafianom, aby ten czas różnorakich wyzwań przeżywali w duchu chrześcijańskiej wiary i nadziei. Jeśli Pan Bóg dopuszcza trudne doświadczenia, to daje także łaskę, abyśmy przeżyli je w postawie miłości Boga i bliźniego. Niech to będą nasze wielkopostne rekolekcje, które uczą zaufania wobec Pana Boga i kształtują postawę służby wobec bliźnich.

Z modlitwą i pozdrowieniem

(intencje Mszy św. na nowej podstronie)

15 marca 2020

Wołyńce 58, Siedlce 08-110