Dziś kończy się Okres Narodzenia Pańskiego, ale w polskiej tradycji zachowujemy bożonarodzeniowy wystrój kościoła i śpiewamy kolędy do Święta Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej, 2 lutego.

Zapraszam na spotkanie biblijne w czwartek po Mszy św. odprawianej o godz. 17.30.

W niedzielę 19 stycznia:

• spotkanie dzieci klas III i rodziców po Mszy św. o godz. 11.00
  • po Mszy o godz. 17.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VIII i I szk. średniej.

Bóg zapłać za ofiary złożone panom radnym na Msze św. w intencji śp. ks. Janusza Stefaniuka. 30 mszy św. gregoriańskich w intencji zmarłego ks. Proboszcza zostanie odprawionych w maju oraz osiem Mszy św, po jednej od mieszkańców każdej miejscowości. Na tablicy ogłoszeń znajduje się grafik wszystkich Mszy św. składkowych w int. śp. ks. Janusza (od mieszkańców poszczególnych miejscowości, KŻR, grup parafialnych itp.) odprawianych 20 i 30 dnia miesiąca. Z zebranych ofiar pokryto także koszt wieńca pogrzebowego od całej parafii.

Dziękuję za życzliwość Rodzin okazywaną w czasie wizyty duszpasterskiej. Bóg zapłać za ofiary składane na remont attyki (zbicie tynku i obłożenie blachą).

Plan wizyty duszpasterskiej:

13. I;  poniedziałek - od 9.00 Rakowiec: ul. Wrzosowa, ul. Cicha, ul. Lipowa po lewej stronie w kierunku Wołyniec

14. I;  wtorek - od 9.00 Rakowiec: ul. Lipowa po prawej stronie od p. Skup do świetlicy, ul. Klonowa, ul. Brzozowa w stronę Siedlec

18. I;  sobota - od 9.00 Sekuła ul. Malinowa, od 12.30 Rakowiec ul. Lipowa od świetlicy w kierunku Wołyniec

20. I;  poniedziałek - od 9.00 Rakowiec ul. Brzozowa od ul. Klonowej w kierunku Żelkowa Kolonii

Wszystkim osobom, które w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń życzymy Bożego błogosławieństwa.

12 stycznia 2020

Wołyńce 58, Siedlce 08-110